O firmie

OD POCZĄTKU BYŁA JAKOŚĆ

 

W wielu krajach Europy "Demmers Teahouse" kojarzy się z bogatą ofertą czarnej, zielonej i owocowej herbaty najwyższej jakości. Firma Demmer z siedzibą w Wiedniu importuje, eksportuje i przetwarza szeroki i różnorodny asortyment herbat. Są to przede wszystkim aromatyzowane mieszanki z czarnych, zielonych i owocowych herbat - przygotowywane według własnych przepisów. Nasza firma jest wyłącznym importerem i przedstawicielem w Polsce tych ekskluzywnych herbat. Równocześnie jesteśmy partnerem franszyzowym, rozwijającym sieć specjalistycznych sklepów pod chronionym znakiem "Demmers Teahouse".

 

Amatorom i smakoszom herbaty w Polsce "Demmers Teahouse" znany jest od roku 1996, kiedy to w Warszawie, przy Trakcie Królewskim na Krakowskim Przedmieściu został otwarty pierwszy Salon Sprzedaży i Degustacji Herbaty. Dziś polska sieć obejmuje siedem sklepów w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu, gdzie można zapoznać się z szeregiem ciekawych artykułów, związanych z tym napojem jak: kandyzowane cukry, angielskie marmolady, akcesoria do przechowywania, parzenia i podawania herbaty jak też eleganckie upominki.

 

Zaopatrujemy również wiele fachowych herbaciarni, ekskluzywnych restauracji, hoteli i znanych instytucji. Realizujemy także specjalne zamówienia naszych hurtowych Klientów, zestawiamy prezenty na różne okazje lub drobne upominki w celach reklamowych.

 

W naszej ofercie znajdują się najlepsze jakościowo herbaty, pochodzące z wybranych plantacji i poddane szczególnym reżimom produkcyjnym oraz skomplikowanej, wielostopniowej kontroli i selekcji. Około 180 różnych mieszanek zapewnia możliwość zaspokojenia nawet najwybredniejszych gustów. Klasyczne, czarne herbaty Darjeeling, Assam, Yunnan a także wyborna Golden Nepal Maloom mają prawo noszenia całego szeregu wysokich określeń klasyfikacyjnych za swoimi nazwami. Aromatyzowane i domieszkowane mieszanki czarnych herbat układają się w długą listę niepowtarzalnych zapachów - od delikatnych kwiatowych, poprzez tajemnicze wschodnie aromaty ziół zbieranych przez mnichów z górskich klasztorów Tybetu, aż po aromaty znanych ciast. Dla koneserów zielonych herbat - oprócz szeregu klasycznych herbat oraz odwrotnie rolowanych gunpowderów - mamy rarytas w postaci herbaty białej, zaś dla tych, którzy dopiero zapoznają się z zielonymi herbatami, lub co gorsza kiedyś się do nich zrazili przeznaczyliśmy fantastyczną, łagodną, pachnącą mieszankę pod wszystko mówiącą nazwą Imperium Słońca. Dla tych, którzy nie lubią herbaty w herbacie przygotowaliśmy herbatki owocowe i ziołowe. I rzeczywiście w tych herbatkach nie znajdziecie Państwo herbaty. Ale za to Hawajski Cocktail, Peach Melba czy Tango przywołają wspomnienia egzotycznych wakacji i zadziwią bogactwem aromatów i smaków.

 

Kto szuka zdrowotnych Pu Erh, Rooibos albo Mate - także je znajdzie - naturalnie w "Demmers Teahouse".

 

Liczymy, że bogata i odpowiedniej klasy oferta herbat i akcesoriów oraz personel służący fachową radą pozwolą przywrócić przedwojenne tradycje parzenia, podawania i picia herbaty. Mamy nadzieję także przybliżyć Państwu historię pięciu tysiącleci jej upraw. Chętnie także przyjmiemy informacje i materiały dotyczące szeroko rozumianego tematu "herbata".

 

Na stronie teleadresowej znajdziecie Państwo listę naszych sklepów w Polsce oraz w Europie, a także adres sprzedaży wysyłkowej.

 

 

 

 

 

Życzymy niezapomnianych wrażeń i zapraszamy na kolejne strony.