Regulamin

REGULAMIN ZAKUPÓW ONLINE

§

Sklep internetowy www.tea.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet na terenie Polski. Właścicielem sklepu tea.pl jest firma Anna Halczak Flair Sp. z o.o. mająca siedzibę w warszawie przy ulicy Jagellońskiej 78.

§

Zamówienia są przyjmowane tylko przez strony http://www.tea.pl. Wszystkie herbaty i akcesoria oferowane w sklepie Tea.pl są wysokiej jakości, wolne od wad fizycznych i prawnych. Wszystkie dane adresowe podane w procedurze zamówienia są wykorzystywane do realizacji konkretnej transakcji i zostają wykasowane po jej zakończeniu.

Administratorem Danych Osobowych jest Anna Halczak Flair Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 03-301 przy ul. Jagellońskiej 78, posiadającą NIP 526-10-03-170.

Dane będą przetwarzane zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Informuję, że klient ma prawo do zarządzania swoimi danymi między innymi może:

  • wycofać zgodę na przetwarzanie danych lub zażadać usunięcia danych
  • uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, otrzymac kopię danych i informacji o przetwarzaniu danych osobowych
  • poprawić lub zmienieć dane osobowe

adres strony GIODO z informacjami dotyczącymi ustawy o ochronie danych osobowych

W celu skorzystania z przysługujących praw prosimy o kontakt mailowy: flair@tea.pl lub pisemnie na wskazany adres:


Anna Halczak Flair Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 03-301 przy ul. Jagellońskiej 78,

 

§

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych Tea.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

 

§

Asortyment zamieszczony na stronie tea.pl, sprzedawany jest też w sklepach stacjonarnych, dlatego ulega zmianom i istnieje możliwość braku towaru pomimo umieszczenia na stronie internetowej, w przypadku braku towaru klientowi zaproponowany będzie produkt o podobnych właściwościach.

 

§

Upominki są propozycjami kombinacji asortymentu w wybranej kwocie, mogą różnić się od zamieszczonych na zdjęciu, ponieważ elementy dodatkowe / tacki, kubki, czajniczki/ dostępne są w ograniczonej ilości i komponowane zestawy zawierają akurat dostępne produkty.

 

§

Sposoby dostarczanie towaru:   Za pośrednictwem Poczty Polskiej na koszt Zamawiającego na terenie Polski ( koszt 15,00zł). Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

 

§

Odbiór osobisty tylko w sklepie w Warszawie ul.Krakowskie Przedmieście 61/63/. W przypadku odbioru osobistego, przesyłki są dostarczane do wskazanego sklepu tylko na terenie Warszawy. Przesyłkę należy odebrać w ciągu 7 dni od otrzymania informacji o możliwości odbioru towaru.

§

 

Formy płatności:   Za pobraniem - listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru. Gotówką lub kartą w kasie wskazanego sklepu – dotyczy  odbioru osobistego.

 

§

Zwrot towaru: Zakup towaru przez Internet jest zawarciem umowy na odległość w rozumieniu ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów i klient/ musi nim być osoba fizyczna, firmy nie są objete takimi prawami/  ma możliwość zwrotu pełnowartościowego towaru w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki.

 

Odstępując od umowy na odległość, należy złożyć, oświadczenie o odstąpieniu. Powinno ono zostać złożone w terminie 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Formularz można wysłać faxem/22 652-18-47/, e-mailem flair@tea.pl, lub na adres Anna Halczak Flair Sp. z o.o.; ul.Jagiellońska 78; 03-301 Warszawa. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można wysłać razem z zakupionym towarem. W celu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Klient może wykorzystać poniższy wzór.

------------------------------------------------------------

miejscowość, data

Imię Nazwisko konsumenta

Adres, telefon.

 

Do: Anna Halczak Flair Sp. z o.o.

ul.Jagielońska 78

03-301 Warszawa

 

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

 

Ja niżej podpisany/a zwracam towar zakupiony w dniu ...................... nr dokumentu sprzedaży...........................

Proszę o zwrot kwoty ..................zł (słownie: .............................złotych). Przekazem pocztowym na adres .......................................................................................... lub na konto bankowe nr........................................................................

 

.......................................

czytelny podpis klienta

------------------------------------------------------------

 

Po odstąpieniu od umowy konieczny jest zwrot wszystkiego, co otrzymano na jej podstawie, w stanie nienaruszonym chyba, że zmiana była konieczna do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9

Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia w którym odstąpił od umowy.

 

Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni od dnia odebrania oświadczenia o odstąpieniu od umowy/Formularza zwrotu.

§

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu Tea.pl  nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

 

§

Informacje, publikacje oraz zdjęcia znajdujące się na stronach internetowych sklepu Tea.pl stanowią własność sklepu lub partnerów handlowych. Kopiowanie, publikowanie, rozpowszechnianie bez pisemnej zgody sklepu nie jest możliwe.

 

§

Tea.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta.

 

§

 

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Tea.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.